Co je nového v HSMWorks 2016

Nová verze HSMWorks 2016 nabízí nové strategie pro gravírování a srážení hran, přičemž je dodržen trend rychlosti a jednoduchosti programování obráběcích drah.

Strategie Gravírování dokáže vygravírovat jakýkoliv text, obrázek nejen ve skice, ale i ve formě kapsy zanořené či vystouplé z modelu. To vše s ohledem na geometrii nástroje a gravírovaný prvek.
Technická rada - 2D Gravírování

Strategie 2D sražení zajišťuje bezpečné srážení hran díky tomu, že lze zadat bezpečná vzdálenost nástroje od stěny. HSMWorks si tak hlídá kolize nástroje vůči stěnám, které se při srážení hran na modelu běžně vyskytují.
Technická rada - 2D Sražení hran

Strategie Adaptivní obrábění je vylepšena o možnost oddálení nástroje od obrobku v případě, že se držák přiblíží k materiálu na Vámi zadanou vzdálenost.

HSMWorks 2016 má rozšířené možnosti nastavení orientace souřadného systému v projektu. Jakýkoliv směr os lze jednoduše v projektu nastavit označením hran nebo ploch.

V nové verzi došlo také k rozšíření již široké škály postprocesorů. Nyní lze vybírat i z postprocesorů pro řídicí systémy NTC, Kosy, LinuxCNC, Smoothie, Pockeet NC, Carbide3D a jiné.

Přehled nejzajímavějších novinek je uveden v tomto videu.
Designed by MCDesign