1CPro s.r.o. - NCG CAM, Fusion 360, Inventor HSM / HSMWorks, SolidWorks, ZW3D, Cimco
EN EN

Popis Přehled operací Adaptivní obrábění Technické rady Vyzkoušet Stáhnout
Popis Fusion 360

Fusion 360 je CAD/CAM/CAE produkt od firmy Autodesk. Jedná se o první cloudový software svého druhu na světě a propojuje celý výrobní proces v jedno ucelené řešení.
Fusion 360 poskytuje plnou asociativitu mezi konstrukcí a obráběcími operacemi. Obráběná geometrie a parametry mohou být definovány přímým výběrem entit z modelu. Změny na modelu se automaticky promítají do drah nástrojů, což šetří Váš drahocenný čas. Konstrukční změny na poslední chvíli pak již nebudou mít za následek zpoždění dodávky nebo zapříčinění chyb v důsledku programování na poslední chvíli.

Fusion

Klíčové výhody Fusion 360


Fusion 360 – profesionál v CAD systémech

Fusion 360 umožňuje vytvářet Vaši konstrukční činnost rychle, snadně a flexibilně kombinací parametrických, volných a přímých editačních nástrojů

Výrobní dokumentace digitálně

Fusion 360 vám umožňuje konstruovat rychle, snadně a flexibilně kombinací parametrických, volných a přímých editačních nástrojů. Konstrukční dokumenty a dokumenty výrobků vytváří Fusion 360 digitálně v intuitivním parametrickém konstrukčním prostředí pro tvorbu od výchozího konceptu náčrtu přes modely a sestavy. Fusion 360 automatizuje tvorbu pokročilé geometrie inteligentních komponent, jako jsou součásti z plastu, ocelové konstrukce, rotační stroje, trubky a sestavy potrubí, elektrické kabely a dráty. Fusion 360 také pomáhá snížit zatížení dané geometrie, takže jste schopni rychle vytvořit a zlepšit digitální prototypy, které jsou v souladu s funkčností z hlediska konstrukce, což pomáhá snížit výrobní náklady.

Kompletní přehled operací najdete zde.

Moderní architektura

Fusion 360 je navržen tak, aby maximálně využil výkon nejnovějších pracovních stanic, obzvláště když pracujete s velkými díly či sestavami.
Podpora procesorů s více jádry či pracovních stanic s více procesory zajišťuje dramatické zrychlení v generování obráběcích strategií. Distribuovaný CAM dále umožňuje využít výpočetní kapacity na maximum, jelikož nabízí uživatelům využití dalších výpočetních zdrojů v lokální síti.


Fusion
Fusion

Any CAD

AnyCAD ve Fusion 360 umožňuje uživatelům udržet plnou asociativitu mezi importovanými modely a obráběcími strategiemi, takže jakákoliv změna na modelu se automaticky promítne do dráhy nástroje. Změny v konstrukci na poslední chvíli už nebudou znamenat nesplnění termínu doručení zakázky nebo vznik zbytečných chyb z důvodu programování na poslední chvíli.


Simulace polotovaru

Po vygenerování dráhy nástroje si zpětně prohlížejte výsledky obrábění pomocí nástrojů pro simulaci. Ovládejte rychlost a směr simulace, viditelnost a průhlednost nástroje, dříku a držáku nástroje. Dráhy rychloposuvů, nájezdů a odjezdů jsou barevně odlišeny.
Integrovaná funkce simulace polotovaru umožňuje uživatelům sledovat úbytek materiálu z polotovaru, automaticky kontroluje kolize dříku, držáku a upínek. Obrobený polotovar může být kontrolován zbarvením ploch dle operace, nástroje nebo materiálu.
Používejte funkci vykreslení dle porovnání, která vykreslí model dle přídavků na obrábění. Velikost přídavku si můžete změřit přímo z modelu pomocí kurzoru myši. Simulace víceosých strategií je podporována a je jenom na Vás, kolik strategií bude zahrnuto ve Vaší simulaci.


Postprocesing

Fusion 360 přichází s početnými konfiguracemi postprocesorů. Každý postprocesor lze upravit dle specifických požadavků uživatelů. Naším cílem je vytvářet NC kód, který bude 100% připraven k použití pro váš obráběcí stroj.1CPro s.r.o. - NCG CAM, Fusion 360, Inventor HSM / HSMWorks, SolidWorks, ZW3D, Cimco