1CPro s.r.o. - NCG CAM, Fusion 360, Inventor HSM / HSMWorks, SolidWorks, ZW3D, Cimco
EN EN

Popis Přehled operací Adaptivní obrábění Technické rady Vyzkoušet
HSMWorks - vývoj a budoucnost

HSMWorks neusnul na vavřínech a neustále se dynamicky rozvíjí ve všech oblastech. Nastíníme směřování produktu HSMWorks a možnosti pro koncové uživatele.

Nejdříve chceme vyvrátit dezinformaci, že Add-In modul HSMWorks pro SolidWorks již není dostupný. HSMWorks pro SolidWorks je stále rozvíjen a navíc je dostupný v té nejvyšší možné úrovni (plynulé víceosé obrábění) a za cenu, která je více jak přátelská (cca 12tis/rok). A není to jediná výhoda...

HSMWorks

Níže jsou principiální stručné informace ohledně produktu HSMWorks a Fusion 360. Podrobnější informace naleznete na stránkách produktu HSMWorks nebo Fusion 360.

HSMWorks je stále vyvíjen jak pro SolidWorks tak pro Inventor. V nových verzích jsou implementována nová vylepšení a odstraněny známé chyby. Samozřejmostí je podpora nejnovějších verzí zmíněných CAD systémů.
Výhodou pro uživatele CAD systému SolidWorks je skutečnost, že CAM systém HSMWorks lze pořídit za cenu cca 12tis/rok a to v té nejvyšší úrovni.
HSMWorks je jednoduše dostupný spolu s CAD/CAM produktem Fusion 360. (Dva produkty za jednu cenu...!!!)

Fusion 360 je vykročení do budoucnosti, kde za přívětivou cenu obdržíte kompletní CAD/CAM systém s přívětivým uživatelským rozhraním umožňující efektivní a profesionální práci.
CAD část umožňuje práci v režimech Díl / Sestava / Výkres, tak jak je obvyklé u většiny CAD systémů, tedy včetně využití vazeb a dalších funkcí. Fusion 360 navíc v základu obsahuje překladače pro všechny známé standardní i vnitřní formáty a to včetně formátu CATIA, ProE, Inventor, SolidWorks, Parasolid (X_T), Acis (SAT) atd.
CAM část je postavena na jádru HSMWorks a to včetně postprocessorů. CAM část umožňuje práci v režimech Soustružení, 2D, 3D, 3D+2 a 5osé frézování, Soustružnicko-Frézovací centra, 3D tisk, řezání atd.
Postprocesory je možné dodat / upravit pro téměř všechny řídící systémy.

HSMWorks a nyní také Fusion 360 se staly velmi oblíbenými CAD/CAM systémy, kde důrazy jsou kladeny na jednoduché používání, rychlé výpočty a bezproblémové postprocesory. Navíc, Fusion 360 je možné rozšiřovat o další doplňky, jako je nesting (optimalizace umístění 2D dílů na plechu pro řezání), simulace mechanických vlastností materiálů, vizualizace návrhů, animace montáží, 3D tisk a mnoho dalšího.

Kdo by nechtěl mít oblíbený profesionální CAD/CAM systém za cca 12tis/rok...?

V případě zájmu o podrobnější informace neváhejte a kontaktujte nás. Upřesníme potřeby, vypracujeme nezávaznou nabídku, domluvíme prezentaci popřípadě technickou konzultaci atd.


1CPro s.r.o. - NCG CAM, Fusion 360, Inventor HSM / HSMWorks, SolidWorks, ZW3D, Cimco