1CPro s.r.o. - NCG CAM, Fusion 360, Inventor HSM / HSMWorks, SolidWorks, ZW3D, Cimco
EN EN

Popis Přehled operací Adaptivní obrábění Technické rady Vyzkoušet Produktový leták
NCG CAM testování ve firmě Heidenhain

Firma 1C Pro již dlouhodobě spolupracuje s firmou Heidenhain na poli obrábění, tedy nutného propojení CAM systému s CNC stroji. Toto je ve výsledku prospěšné pro koncového uživatele. Společně jsme schopni dodat odladěná řešení dle různých potřeb zákazníků a to včetně víceosého obrábění.

Dne 30.května se ve společnosti Heidenhain s.r.o. testovalo obrábění lopatkové turbíny na 5osém frézovacím centru GS 600/5-FDT s řídicím systémem Heidenhain TNC 640. K naprogramování obrábění byl použit CAM systém NCG CAM, který obsahuje veškeré potřebné nástroje k zajištění výroby takto složitých součástí. Vzhledem k integrované strojní simulaci, kde se ověřil proces obrábění zahrnující stroj-upínky-polotovar, a vzhledem k odladěným postprocesorům, proběhlo celé obrábění bez problému.

NCG CAM

Firma 1C Pro je dlouhodobým dodavatelem CAD/CAM systémů pro strojírenský trh. „Pro distribuci produktu NCG CAM jsme se rozhodli na základě jednoduchosti ovládání, profesionálních výsledků a trvalé licenci. Otevírá nám dveře u zákazníků, kteří mají vysoké nároky v oblasti 3osého, 5osého indexovaného a 5osého plynulého obrábění. Věříme, že NCG CAM se stane úspěšným a oblíbeným produktem i na českém trhu.“

NCG CAM

NCG CAM NCG CAM

1CPro s.r.o. - NCG CAM, Fusion 360, Inventor HSM / HSMWorks, SolidWorks, ZW3D, Cimco