1CPro s.r.o. - NCG CAM, Fusion 360, Inventor HSM / HSMWorks, SolidWorks, ZW3D, Cimco
EN EN

O nás Pracovní nabídka
O nás

1C Pro s.r.o.

Společnost 1C Pro s.r.o. byla založena na začátku roku 2009. Hlavním cílem firmy bylo nalezení, distribuce a podpora profesionálního CAD/CAM produktu, který bude uživatelsky přívětivý, a který uspokojí potřeby těch nejnáročnějších uživatelů / technologů. Toto se povedlo, ale nebylo možné u tohoto zůstat...

Postupem doby s narůstajícím počtem uživatelské základy bylo zřejmé, že bude zapotřebí rozšířit portfolio produktů za účelem dodání nejen CAM produktu pro technology, ale nejlépe uceleného řešení. V návaznosti na tyto potřeby byla zvýšena podpora CAD systémů. Logickým krokem bylo rozšíření o produkty, které propojují CAD/CAM systémy a CNC stroje. Jedná se DNC / MDC sítě a to včetně MDM (správa dokumentace, dříve označovaná PDM). Díky širšímu portfoliu produktů je možné optimalizovat výsledné řešení na základě potřeb zákazníka.

Sídlo společnosti 1C Pro s.r.o. je v Praze a opírá se o letité zkušenosti z praxe v oblastech počítačového programování, CAD/CAM zpracování dílů/nástrojů a skutečného třískového obrábění. Na základě těchto zkušeností společnost 1C Pro s.r.o. poskytuje služby z hlediska výroby dílů/nástrojů, popřípadě zajišťuje potřebné kooperace, nebo slouží i jen jako konstrukční a technologická kancelář. Toto přináší výhody znalostí jak samotných produktů tak i skutečné konstrukce a výroby.

Cíl společnosti 1C Pro s.r.o.

Dodávat uživatelům takové řešení, které uživatelům umožní zvýšit produktivitu a snížit náklady při dosažení optimální výsledné kvality.

Motto společnosti 1C Pro s.r.o.

Každý člověk, kterého potkám, ale opravdu každý, mě v něčem předčí. Proto se od něj učím...!1CPro s.r.o. - NCG CAM, Fusion 360, Inventor HSM / HSMWorks, SolidWorks, ZW3D, Cimco