1CPro s.r.o. - NCG CAM, Fusion 360, Inventor HSM / HSMWorks, SolidWorks, ZW3D, Cimco
EN EN

Popis SolidWorks

CAD obecné

SolidWorks je nejvíce používaným CAD systémem, který se stal určitým standardem jak ve strojírenství, tak i v jiných oblastech průmyslu. Díky tomuto postavení mnoho dalších vývojových týmů třetích stran vytváří aplikace, které jsou přímo integrovány do prostředí SolidWorks, čímž rozšiřují možnosti již tak plnohodnotného CAD systému. V každém případě SolidWorks uživatelům nabízí jednoduché a rychlé CAD zpracování při dodržení všech standardů v CAD oblasti.

Poznámka ohledně certifikace

I zde je možné dohledat určité rozdíly, neb integrace může být na různé úrovni. Dá se říci, že v oblasti CAM je HSMWorks nejlépe integrován, neb není „jen“ integrován, ale je od počátku pro SolidWorks vytvořen. To znamená, že integrace do systému SolidWorks je úplná (Uživatelské prostředí, Logika používání, Využívání databáze...) a vše je jednotné. Jakmile umíte pracovat v systému SolidWorks, tak umíte ovládat i HSMWorks.

Úvod - CAD pro snadné používání s profesionálním výsledkem

SolidWorks je plně parametrický CAD systém umožňující tvorbu objemových či plošných dílů. Díly lze zpracovávat v režimech díl, sestava, a výkres. Výhodou systému SolidWorks je, nejen že umožňuje načítat celou škálu přenosových formátů, ale umožňuje také načítat přímo vnitřní formáty jiných CAD systémů. Samozřejmostí u integrovaných aplikací je využívání všech CAD nástrojů systému SolidWorks, takže integrované aplikace se mohou soustředit jen na požadované funkce atd.

CAMWorks

Co tímto systémem získáte:

CAMWorks
1CPro s.r.o. - NCG CAM, Fusion 360, Inventor HSM / HSMWorks, SolidWorks, ZW3D, Cimco