1CPro s.r.o. - NCG CAM, Fusion 360, Inventor HSM / HSMWorks, SolidWorks, ZW3D, Cimco
EN EN

Reference Uživatelské studie
Trustacom s.r.o.

O firmě

Společnost TRUSTACOM s.r.o. působí na slovenském trhu od roku 2009. Společnost je zaměřená na výrobu přesných vstřikovacích forem, forem pro tepelné tvarování fólií, modelových zařízení z umělého dřeva a lisováním plastových výlisků. Společnost se také zabývá výrobou přesných dílů dle dodané výkresové dokumentace.

Jak často používáte produkt HSMWorks?

"HSMWorks používáme a využíváme každý den, protože chceme, aby naše klíčové zařízení – CNC obráběcí centrum – pracovalo efektivně. Bez komplexní a každodenní pomoci špičkového CAD-CAM systému - HSMWorks – by naše práce nebyla skutečně efektivní."

Zakaznici

Jak vám pomohl produkt HSMWorks?

"Už při první náročnější zakázce v roce 2010 (výroba 2-násobní vstřikovací formy pro výlisek „malířská mřížka“), kde jsme obrábění všech tvarů určených na elektroerozívní hloubení nahradili obráběním pomocí mikrofréz a přídavného elektrovřetena s otáčkami 40 000/ min, by nebyla úspěšně ukončená, kdybychom nepoužili produkt HSMWorks. Bez jeho možností precizního zbytkového obrábění a vysoké výpočetní rychlosti bychom tento projekt nikdy úspěšně nedokončili."

Zakaznici

Kdy se společnost rozhodla pro HSMWorks?

"Ještě před založením naší společnosti, když jsme působili v ČR, jsme byli přesvědčení, že jako první významný nákup, který zrealizujeme do naší vznikající firmy, bude nákup produktu HSMWorks. V roce 2010, ani ne jeden rok od založení firmy, jsme podepsali s panem Cucem smlouvu o jeho zakoupení."

Zakaznici

Jste spokojeni s podporou produktu?

"Jednou z rozhodujících kritérií pro koupi produktu HSMWorks byla i osoba pana Cuce. Znali jsme ho ještě z našeho působení v ČR, a tak jsme neváhali s nákupem produktu. Pán Pavel Cuc a firma 1C Pro s.r.o. byla a stále je pro nás zárukou vysoké kvality, profesionální úrovně a nejvyššího stupně proklientského firemního přístupu. Help desk je vždy profesionální, věcný a korektní. "

Popište v krátkosti, proč jste se rozhodli pro produkt HSMWorks.

"Rychlost výpočtů, vysoká preciznost a praktičnost nastavených šablon, jednoduchost a intuita tvorby programů a ovládaní, unikátní a precizní zbytkové obrábění, propojení CAD a CAM, nové způsoby obrábění."

Milan Truban
Jednatel společnosti Trustacom s.r.o.


1CPro s.r.o. - NCG CAM, Fusion 360, Inventor HSM / HSMWorks, SolidWorks, ZW3D, Cimco